Değerli araştırmaılar,

Bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Uluslararası Ekonomik Araştırmalar Konferansı (ECONALANYA 2019) uluslararası kriterlere sağlayan bir etkinlik olup, önceki organizayonlardaki katılımın çoğunluğunu yurtışından gelen araştırmacılardan oluşmuştur.Bu yıl düzenleyeceğimiz etkinliktede çok farklı ülkelerden katılım beklemekteyiz.

Sayın Katılımcı,

Konferansın dili İngilizce ve Türkçe olarak belirlenmiştir. İsteyen katılımcılar sunusunu Türkçe yapabilir. Bu sunumlar için ayrı salonlar hazırlanacaktır.Bildirinizin sunumu Türkçe olacaksa Türkçe ve İngilizce özet gönderilmesi gereklidir.

Türkiye’deki kamu kurum ve kuruluşlardan konferansa katılacaklar için katılım ücretlerini TL olarak yapabilirler. Bu katılımcılar için Euro cinsinden katılım ücreti  20 Eylül 2019 tarihine kadar 1Euro=5,5 TL olarak sabitlenmiştir.

Ekonomi alanında çalışan tüm akademisyenlerimizi, araştırmacılarımızı, öğrencilerimizi, sektör temsilcilerini, ilgili kamu kurum ve kuruluşları uzmanlarını kongremizde görmek istediğimizi belirtir, selam ve saygılarımızı sunarız.

NHome Call for Papers Committee Important Dates Paper Submission Registration Travel About Alanya Venue Visa Contact Econalanya 2018 Econalanya 2017 Türkçe


INTERNATIONAL CONFERENCE ON

ECONOMIC RESEARCH

               24-25th October 2019, Alanya, Turkey