Değerli araştırmaılar,

20-21 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlediğimiz 1. Uluslararası Ekonomik Araştırmalar Konferansının 2.sini 20-21 Ekim  2018 tarihlerinde düzenleyeceğiz. Konferansımıza geçen yıl 4 kıta ve 20 farklı ülkeden katılım olmuıştur ve dünyadanın farklı bölgelerinden gelen katılımcılar bilimsel çalışmalarını sunduğu bir ortam sağlanmıştır. Bu yıl düzenleyeceğimiz etkinliktede çok farklı ülkelerden katılım beklemekteyiz.

Sayın Katılımcı,

Konferansın dili İngilizce ve Türkçe olarak belirlenmiştir. İsteyen katılımcılar sunusunu Türkçe yapabilir. Bu sunumlar için ayrı salonlar hazırlanacaktır.Bildirinizin sunumu Türkçe olacaksa Türkçe ve İngilizce özet gönderilmesi gereklidir.

Türkiye’deki kamu kurum ve kuruluşlardan konferansa katılacaklar için katılım ücretlerini TL olarak yapabilirler. Bu katılımcılar için Euro cinsinden katılım ücreti düşük kurdan sabitlenmiştir.

Ekonomi alanında çalışan tüm akademisyenlerimizi, araştırmacılarımızı, öğrencilerimizi, sektör temsilcilerini, ilgili kamu kurum ve kuruluşları uzmanlarını kongremizde görmek istediğimizi belirtir, selam ve saygılarımızı sunarız.

NHome Call for Papers Committee Important Dates Paper Submission Registration/Fees Travel About Alanya Venue Visa Contact Econalanya 2017 Türkçe


INTERNATIONAL CONFERENCE ON

ECONOMIC RESEARCH

               19-20th October 2018, Alanya, Turkey